Lendon.plCenimy sobie relacje z klientem oparte na odpowiedzialności i zaufaniu. LendON.pl opracował rzetelne i indywidualne podejście do klienta. Co nas odróżnia od innych pożyczkodawców?
Uważamy, że u podstaw przyjaźni leży zaufanie, dlatego zawsze ufamy swoim klientom i uważamy ich za swoich przyjaciół, co pozwala nam na nawiązanie wzajemnie korzystnej współpracy;
Czekamy na Twój telefon a każdemu klientowi oferujemy indywidualne rozwiązania problemów. Zadzwoń do nas i skorzystaj z obsługi najwyższej jakości. Chętnie Ci pomożemy!
Po pomyślnej spłacie trzeciej pożyczki będziesz mógł dołączyć do programu zaufania dla klientów;
Po każdej terminowej spłacie pożyczki będziesz mógł skorzystać z upustów, bonusów lub możliwości zwiększenia limitu kredytowego oraz będziesz miał możliwość złożenia wniosku o pożyczkę za pomocą wiadomości SMS lub rozmowy telefonicznej;
Na stronie internetowej LendON.pl przedstawione zostały wszystkie informacje, które pozwolą Ci na podjęcie obiektywnej decyzji w trakcie składania wniosku o pożyczkę. Skorzystaj z sekcji „Pytania” i skontaktuj się z nami. Znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu!

Darowizna do: 1 %