LopesanWarunki programu:
- W przypadku tego programu search marketing jest zabroniony. Partnerzy nie mogą również używać PPC do stron docelowych lub własnych witryn w celu promowania programu Lopesan.
- Kupowanie domen, w tym nazw marek i błędów pisowni, jest niedozwolone.
- Lopesan i Ifa Hotels nie oferują prowizji za promocje pakietów zakwaterowanie + lot, ani na inne pakiety wakacyjne. Obie opcje są usuwane z witryny dla ruchu partnerskiego.
- Partnerzy nie mogą używać Pop-upów, Pop-unders ani żadnego innego formatu, który jest uważany za inwazyjny lub używają innych technik, które mogą wymusić plik cookie w przeglądarce użytkownika.
- Partnerzy nie mogą kupować, rejestrować ani tworzyć domen ani subdomen, które mogą sugerować użytkownikom, że taka strona jest witryną marki reklamodawcy.
- Partnerzy nie mogą w żaden sposób występować w roli handlowca w mediach społecznościowych. Partner musi być łatwo zidentyfikowany przez użytkowników podczas każdej promocji w mediach społecznościowych.
- Partnerzy mogą reklamować TYLKO kody rabatowe udostępnione przez reklamodawcę. Wszelkie transakcje zarejestrowane za pośrednictwem innych kodów nie będą uznawane za ważne i zostaną anulowane.
- Partnerzy nie mogą promować kodów, które nie zostały udostępnione przez kanał afiliacyjny.
- Partnerzy nie mogą promować reklamodawcy za pomocą jakiegokolwiek paska narzędzi, chyba że mają bezpośrednią autoryzację od reklamodawcy.
- Ruch motywowany jest dozwolony tylko z działań serwisów cashback i lojalnościowych.
- Partnerzy e-mail powinni skontaktować się z Affilired Team w celu zatwierdzenia treści mailingu.
- Partnerzy naruszający powyższe Warunki zostaną odrzuceni z programu.


Darowizna do: 5.00 %