Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego kredytu kredytowego z niskimi stopami procentowymi

Wskazówki Dotyczące Wyboru Odpowiedniego Kredytu Kredytowego Z Niskimi Stopami Procentowymi

Karty kredytowe w portfelu, dotknąć wiele różnych punktów w swoim życiu. Od płacenia za gaz na pompie, do wyświetlania w skrzynce pocztowej jako miesięczny rachunek, do wpływu na wyniki kredytowe i historię, karty kredytowe mają ogromny wpływ na twój styl życia. To tylko zwiększa znaczenie zarządzania nimi dobrze. Czytaj dalej, aby uzyskać kilka pomysłów dźwiękowych, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem poprzez dobre użycie karty kredytowej.

Śledź, ile pieniędzy wydajesz podczas korzystania z karty kredytowej. Małe, przypadkowe zakupy mogą szybko się sumować i ważne jest, aby wiedzieć, ile na nie wydałeś, aby zrozumieć, ile ci się należy. Możesz śledzić za pomocą rejestru czeków, programu arkusza kalkulacyjnego, a nawet opcji online oferowanej przez wiele firm obsługujących karty kredytowe.

Kiedy otrzymujesz swoją pierwszą kartę kredytową lub dowolną kartę w tym zakresie, upewnij się, że zwracasz szczególną uwagę na harmonogram płatności, stopę procentową i wszystkie warunki. Wiele osób zaniedbuje, aby przeczytać te informacje, ale to na pewno na korzyść, jeśli trochę czasu, aby przeczytać go.

Karty kredytowe często zwabiają nowych użytkowników z bonusami i prezentami za rejestrację. Jednak, że niewiarygodnie drobnym drukiem wymienionych w umowie może wrócić do gryźć cię ciężko. Upewnij się, że przeczytałeś i rozumiesz warunki wszelkich bonusów. Jednym z najczęstszych terminów jest to, że wydajesz określoną kwotę pieniędzy w określonym okresie.

Firmy kart kredytowych podać swoje minimalne płatności w celu zarabiają jak najwięcej pieniędzy od Ciebie, jak mogą. To oczywiście oznacza, że należy zapłacić więcej niż tylko minimalna należna. To pomaga zapłacić znacznie mniejsze zainteresowanie w dłuższej perspektywie.

Zaprzyjaźnij się z wystawcą karty kredytowej. Większość głównych wystawców kart kredytowych ma stronę na Facebooku. Mogą oferować profity dla tych, którzy ich "przyjaciel" im. Korzystają również z forum, aby odpowiedzieć na skargi klientów, więc jest to na Twoją korzyść, aby dodać firmę karty kredytowej do listy znajomych. Dotyczy to, nawet jeśli nie podoba ci się ich bardzo!

Nie uiszczaj żadnych opłat z góry, gdy otrzymujesz kartę kredytową. Legalni wystawcy kart nie będą prosić o żadne pieniądze z góry, chyba że otrzymujesz zabezpieczoną kartę kredytową. Ubiegając się o zabezpieczoną kartę, dowiedz się, w jaki sposób zostanie wykorzystana wpłata.

Bądź mądry, jak korzystasz z kredytu. Wiele osób jest zadłużonych, ze względu na podjęcie więcej kredytów niż mogą zarządzać, albo, nie korzystali z ich kredytu w sposób odpowiedzialny. Nie ubiegaj się o więcej kart, chyba że trzeba i nie pobieraj więcej, niż możesz sobie pozwolić.

Opłacić jak najwięcej salda, jak można każdego miesiąca. Im więcej zawdzięczasz firmie karty kredytowej co miesiąc, tym więcej będziesz płacić w interesie. Jeśli płacisz nawet niewielką kwotę oprócz minimalnej płatności każdego miesiąca, możesz zaoszczędzić wiele zainteresowania każdego roku.

Poznaj swoją historię kredytową przed złożeniem wniosku o nowe karty. Limit kredytowy nowej karty i stopa procentowa będą zależeć od tego, jak zła lub dobra jest twoja historia kredytowa. Unikaj niespodzianek, otrzymując raport o swoim kredycie od każdej z trzech agencji kredytowych raz w roku. Możesz dostać go za darmo raz w roku z AnnualCreditReport.com, agencji sponsorowanej przez rząd.

Upewnij się, że wszystkie witryny internetowe używane do dokonywania zakupów za pomocą karty kredytowej są bezpieczne. Witryny, które są bezpieczne, będą miały nagłówek "https" na adres URL zamiast "http". Jeśli tego nie widzisz, powinieneś unikać kupowania czegokolwiek z tej strony i próbować znaleźć inne miejsce do kupienia.

Jeśli aktualna stopa procentowa Twojej karty nie zadowolić Cię, porozmawiaj ze swoim bankiem o obniżeniu go. Jeśli kończy się odmowę, zawsze można szukać karty kredytowej z lepszych stóp procentowych. Po znalezieniu jednego, przełączyć się do firmy karty kredytowej, która będzie lepiej obsługi Twoich potrzeb.

Aby uniknąć nadmiernych opłat, zawsze czytaj drobnym drukiem każdą ofertę kart kredytowych, którą rozważasz. Wiele ofert ma niskie wstępne APR i może być dość kuszące. Jednakże dalsza rewizja drobnym drukiem może ujawnić, że ta niska stawka zostanie zwiększona do poziomu niższego niż atrakcyjne w ciągu zaledwie 6 miesięcy lub roku.

Jeśli masz zdobyć w ponad głowę z kredytu, i nie mają pojęcia, jak będzie zapłacić z powrotem dług, nie poddawaj się jeszcze. Wiele firm ma teraz programy trudnościami, które można wprowadzić, które obniży zainteresowanie, ustawić się na planie płatności można sobie pozwolić, i zaoszczędzić szkody upadłości lub sporów sądowych.

Wybierz jedną kartę kredytową z najlepszym programem lojalnościowym i wyznacz ją do regularnego użytku. Ta karta może być używana do płacenia za gaz, artykuły spożywcze, posiłki i zakupy. Pamiętaj, aby spłacić go co miesiąc. Wyznaczyć inną kartę dla opłat, takich jak, wakacje dla rodziny, aby upewnić się, że nie przesadzaj na drugiej karcie.

Jeśli wybierzesz, że nie chcesz już używać określonej karty kredytowej, pamiętaj, aby ją spłacić i anulować. Należy zamknąć konto, aby nie można było już kusić, aby pobierać od niego opłatę. To pomoże Ci obniżyć kwotę dostępnego długu. Jest to pomocne w sytuacji, że ubiegasz się o wszelkiego rodzaju pożyczki.

Jak wspomniano wcześniej w artykule, karty kredytowe dotykają wielu różnych punktów w twoim życiu. Mimo że fizyczne karty znajdują się w twoim portfelu, ich obecność jest odczuwalna w raporcie kredytowym i w skrzynce pocztowej. Zastosuj to, czego nauczyłeś się z tego artykułu, aby przejąć kontrolę nad tym dominującym wątkiem poprzez swój styl życia.

Porady karty kredytowej dla debiutantów i profesjonalistów

Porady Karty Kredytowej Dla Debiutantów I Profesjonalistów

Większość dorosłych ma co najmniej pewne doświadczenie z kart kredytowych, czy to pozytywne, lub negatywne. Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że doświadczenie z kart kredytowych w przyszłości jest satysfakcjonujące, jest wyposażenie się w wiedzę. Skorzystaj z porad w tym artykule, a będziesz w stanie zbudować rodzaj szczęśliwego związku z kartami kredytowymi, które być może nie znasz wcześniej.

Zdecyduj, jakie nagrody chcesz otrzymać za korzystanie z karty kredytowej. Istnieje wiele opcji nagród, które są oferowane przez firmy obsługujące karty kredytowe, aby zachęcić Cię do ubiegania się o ich kartę. Niektóre oferują mile, które mogą być wykorzystane do zakupu biletów lotniczych. Inne dają roczną kontrolę. Wybierz kartę, która oferuje nagrodę, która jest odpowiednia dla Ciebie.

Tak jak chcesz uniknąć spóźnionych opłat, pamiętaj, aby uniknąć opłaty za zbyt limit. Zaciąganie długów poza limit kredytu może mieć negatywny wpływ na wynik kredytu, jak również narazić Cię na drogie opłaty karne. Bądź czujny i zwróć uwagę, aby nie przejść przez limit kredytowy.

Zaprzyjaźnij się z wystawcą karty kredytowej. Większość głównych wystawców kart kredytowych ma stronę na Facebooku. Mogą oferować profity dla tych, którzy ich "przyjaciel" im. Korzystają również z forum, aby odpowiedzieć na skargi klientów, więc jest to na Twoją korzyść, aby dodać firmę karty kredytowej do listy znajomych. Dotyczy to, nawet jeśli nie podoba ci się ich bardzo!

Zapłać minimalną płatność na czas każdego miesiąca, aby uniknąć większych opłat. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zapłacić więcej niż minimalna płatność, dzięki czemu można zmniejszyć opłaty odsetkowe. Pamiętaj tylko, aby zapłacić minimalną kwotę przed terminem płatności.

Miej oko na swoje karty kredytowe, nawet jeśli nie używasz ich zbyt często. Jeśli twoja tożsamość zostanie skradziona i nie będziesz regularnie monitorować sald swoich kart kredytowych, możesz nie być tego świadomy. Sprawdzaj swoje salda co najmniej raz w miesiącu. Jeśli widzisz jakiekolwiek nieautoryzowane użycie, natychmiast zgłoś je wystawcy karty.

Jeśli masz kilka kart kredytowych z saldami na każdym z nich, rozważ przeniesienie wszystkich sald na jedną, niskooprocentowaną kartę kredytową. Prawie każdy dostaje pocztę z różnych banków oferujących niskie lub nawet zerowe saldo kart kredytowych, jeśli prześlą bieżące salda. Te niższe stopy procentowe zwykle trwają 6 miesięcy lub rok. Możesz zaoszczędzić dużo odsetek i mieć jedną niższą płatność każdego miesiąca!

Skorzystaj z gratisów oferowanych przez firmę obsługującą kartę kredytową. Wiele firm ma jakiś system zwrotu gotówki lub punktów, który jest dołączony do karty, którą posiadasz. Kiedy korzystasz z tych rzeczy, możesz otrzymać gotówkę lub towar, tylko za korzystanie z karty. Jeśli twoja karta nie oferuje takiej zachęty, zadzwoń do firmy obsługującej kartę kredytową i zapytaj, czy można ją dodać.

Nigdy nie używaj haseł ani kodów PIN na kartach kredytowych, które można łatwo ustalić. Nigdy nie używaj swojego drugiego imienia, jednego z imion lub dat urodzenia twoich dzieci jako hasła, ponieważ informacje są łatwo uzyskiwane przez kogoś, kto ustawia na to swój umysł.

Za każdym razem, gdy ubiegasz się o kartę kredytową, zawsze powinieneś zapoznać się z warunkami korzystania z usługi, które się z nią wiąże. Dzięki temu będziesz wiedział, co możesz i czego nie możesz użyć do swojej karty, a także do wszelkich opłat, które możesz ewentualnie ponieść w różnych sytuacjach.

Zawsze sprawdzaj wszystkie dodatkowe opłaty, które nosi twoja karta kredytowa, aby nie mieć żadnych niespodzianek. Często dostawcy kart kredytowych pobierają różne opłaty, w tym opłaty aplikacyjne, opłaty za zaliczki gotówkowe, opłaty za spoczynek i opłaty roczne. Opłaty te mogą sprawić, że posiadanie karty kredytowej będzie bardzo drogie.

Bardzo ważne jest, aby zapisać pokwitowania karty kredytowej. Musisz porównać je z miesięcznym wyciągiem. Firmy popełniają błędy, a czasami pobierasz opłaty za rzeczy, których nie kupiłeś. Więc upewnij się, że niezwłocznie zgłosić wszelkie rozbieżności do firmy, która wydała kartę.

Wykonaj badania przed złożeniem wniosku o kartę kredytową. Niektóre firmy pobierają wyższą opłatę roczną niż inne. Porównaj stawki wielu różnych firm, aby upewnić się, że masz ten z najniższą opłatą. Ponadto, nie zapomnij dowiedzieć się, czy stawka RRSO jest stała lub zmienna.

Jeśli używasz kart kredytowych do płacenia za gaz, nie biegaj zbyt blisko limitu wydatków, jeśli masz zakupu zbliża się. Wiele stacji benzynowych będzie umieścić 75 dolarów trzymać na karcie kredytowej na kilka dni, jedzenie dostępnej przestrzeni, co oznacza, że nie można pobierać innych rzeczy.

Nigdy nie podawaj numeru karty kredytowej ani informacji żadnej firmie, której nie znasz. Firma może wydawać się uzasadniona, ale nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć za zamkniętymi drzwiami. Jeśli nie czujesz się komfortowo z określoną firmą, używaj gotówki tylko podczas dokonywania zakupów od nich.

Nie wahaj się spłacić jedną kartę kredytową z inną kartą, jeśli stopy procentowe są bardziej korzystne. Nawet jeśli pracujesz z dwiema kartami, które oferują takie same stopy procentowe, można mieć nagrody lub zachęty, które sprawiają, że jest to lepszy wybór. Usiądź z wyciągami z karty kredytowej i porównaj je przed podjęciem decyzji, która karta oferuje najwięcej korzyści.

Staraj się nie używać kart kredytowych do codziennych zakupów, takich jak artykuły spożywcze, gaz i odzież. Są to rzeczy, które najprawdopodobniej będą potrzebne ponownie, zanim będzie można spłacić saldo. Skończysz z kupą zadłużenia karty kredytowej, która będzie nadal rosnąć. Jeśli potrzebujesz tego typu przedmiotów, zostaw swoje karty kredytowe w domu.

Nie jest rzadkością dla ludzi, aby mieć miłość / nienawiść związek z kart kredytowych. Podczas gdy rozkoszują się rodzajem wydawania takich kart, martwią się o możliwość, że opłaty odsetkowe i inne opłaty mogą wymknąć się spod kontroli. Poprzez internalizację pomysłów w tym kawałku, będzie można uzyskać silne przytrzymaj wykorzystania karty kredytowej i zbudować silny fundament finansowy.

About

Digital Compliance Disclosure

We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category
Recently
Newly