Pobieranie piosenek online porady i wskazówki

Pobieranie Piosenek Online: Porady I Wskazówki

Chcesz dowiedzieć się więcej o pobieraniu muzyki? Spróbuj nauczyć się, co możesz od ekspertów. Ten artykuł zawiera kilka informacji, które zostały zebrane przez ludzi, którzy wiedzą o tym, więc dlatego powinno być tam, gdzie zaczynasz.

Aby upewnić się, że muzyka, którą chcesz pobrać, mieści się w miesięcznym budżecie, rozważ skorzystanie z witryny, która pobiera opłatę subskrypcyjną, a nie opłatę za każde pobranie. Możesz budżetować dokładną kwotę pieniędzy, którą chcesz wydać na pobieranie każdego miesiąca i wiedzieć, że nie przejmiesz tej kwoty.

Sprawdź legalną darmową muzykę z ustalonych stron pobierania muzyki. Wiele dużych sprzedawców muzyki online, takich jak iTunes, MP3.com, Amazon, com i więcej, ma darmowe sekcje muzyczne. Możesz legalnie pobrać te darmowe utwory od niektórych artystów, które lubisz lub kilka nowych, które chcesz słuchać po raz pierwszy.

Jeśli planujesz pobrać dużo muzyki, subskrypcja usługi może być najmądrzejszym wyborem. Usługi takie jak te obejmują Rdio i Spotify, a płacisz niską opłatę subskrypcyjną każdego miesiąca w zamian za dostęp do pozornie nieskończonej liczby utworów. Możesz też zabrać utwory ze sobą w tryb offline. Jest to niedrogi sposób na zbudowanie kolekcji.

Nie próbuj pobierać muzyki z miejsca, w którym nie możesz ufać, skąd pochodzi. Na przykład, nie należy używać pirackiego oprogramowania, aby uzyskać muzykę. To dlatego, że może skończyć się pobieranie wirusa lub spyware. Jest to również sprzeczne z prawem, aby to zrobić, więc tylko pobrać z zaufanych źródeł.

Jeśli szukasz darmowych, legalnych plików do pobrania muzyki, rozważ użycie bezpłatnego archiwum muzycznego. Kilka popularnych to Free Music Archive i The Internet Archive. Są to strony non-profit, które zawierają wszelkiego rodzaju darmowe, legalnej muzyki z wielu gatunków. Są one idealne do bezpiecznego i legalnego doświadczania nowych artystów lub uzyskiwania rzadkich utworów z niektórych ulubionych.

Ze względu na bezpieczeństwo, pobieraj muzykę tylko z witryn, które znasz i którym ufasz. Zapewni to, że piosenka nie ma jakiegoś wirusa w nim, które mogą zostawić komputer bałagan lub prywatne dane otwarte dla przestępców. Trzymaj się witryn takich jak Amazon lub iTunes, którzy skanują pliki, które dostarczają.

Jeśli pobierasz muzykę z witryny, w której utwory są bezpłatne, istnieje ryzyko uzyskania wirusa na komputerze. Przed pobraniem sprawdź rozmiar pliku. Chociaż te pliki mogą być małe, większość waha się od 2MB-5MB. Jeśli plik jest mniejszy niż 250 KB, omijaj, ponieważ prawdopodobnie jest to plik tekstowy. Większość wirusów jest przesyłana za pośrednictwem złośliwie zakodowanych plików tekstowych.

Jeśli pieniądze są napięte, możesz kupić płytę CD od Amazon.com zamiast kupować cyfrowy utwór za 99 centów. Płyty CD w dzisiejszych czasach, szczególnie używane na Amazon, są naprawdę tanie. Możesz kupić wiele swoich ulubionych za kilka dolarów. Następnie, gdy go dostaniesz, nagraj utwory z płyty CD, aby były do pobrania w wersji cyfrowej. Więc za cenę 1 lub 2 piosenek, właśnie zdobyć 10 do 15 piosenek.

Myśląc o usłudze subskrypcyjnej, rozejrzyj się. Pobieranie utworów jeden po drugim na podstawie prawnej może być bardzo kosztowne. W dzisiejszych czasach wiele sklepów muzycznych online oferuje usługi subskrypcyjne, które mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy. Podczas rozejrzenia się, spójrz na limity pobierania, aby zobaczyć, ile jest przechowywanych.

Skorzystaj z bezpłatnych okresów próbnych. Jeśli to możliwe, zawsze spróbuj przed zakupem. Nie zobowiązujej się do żadnej subskrypcji, zanim zdasz sobie znać, że jest odpowiednia dla Ciebie. Wiele większych usług muzycznych online oferuje bezpłatne okresy próbne. Upewnij się, że program, który wybierzesz, jest łatwy w użyciu i wygodny.

Nawet jeśli pobierasz dane ze znanego źródła, takiego jak Amazon lub iTunes, upewnij się, że urządzenie do pobierania ma funkcje zabezpieczeń i ochronę antywirusową. Nigdy nie wiadomo, co tam jest. Zawsze skanuj pobrane pliki przed ich otwarciem lub przeniesieniem na inne urządzenie na wszelki wypadek.

Zawsze sprawdzaj rozmiar plików, które zamierzasz pobrać. Większość plików mp3 o standardowej długości utworu, pięć minut lub mniej, będzie wahać się od dwóch do pięciu megabajtów. Mniejsze pliki to prawdopodobnie obce pliki tekstowe, których nie potrzebujesz, a większe pliki mogą być szkodliwymi rzeczami, których nie chcesz. Wystarczy zrobić wyjątek dla plików JPEG, które mogą być okładka albumu.

Jeśli korzystasz z głównej usługi do pobierania muzyki, miej oko na Singles of the Week. Są to zwykle darmowe pliki do pobrania, które można cieszyć. Kto nie lubi daru darmowej muzyki? Często do pobrania za darmo będzie również zniżka na cały album, więc można zaoszczędzić trochę pieniędzy w ten sposób.

Chcesz mieć dostęp do tysięcy utworów bez zatykania dysku twardego? Zainwestuj w subskrypcję z witryny takiej jak Spotify zamiast zakupów w iTunes lub Amazon. Pozwala to na nieograniczone przesyłanie strumieniowe utworów z ich ogromnego katalogu, a także jest całkowicie legalne. To powiedziawi, trzeba połączenia internetowego, aby słuchać, oczywiście.

Jednym z głównych plusów do pobierania muzyki online jest to, że jest ogólnie tańsze niż zakup płyty CD. Zazwyczaj można znaleźć wiele całych albumów poniżej $10. Poza tym możesz słuchać tylko kilku utworów na płycie CD. Dzięki pobieraniu muzyki zazwyczaj możesz kupić tylko utwory, które chcesz, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Jeśli nie podoba Ci się pomysł nielegalnego pobierania muzyki, sprawdź Amazon Marketplace, aby uzyskać świetną muzykę całkowicie za darmo. Istnieje kilka pliki do pobrania dostępne bez żadnych kosztów, co pozwala na pobieranie mp3s bez wchodzenia w kłopoty prawne. Najlepszy ze wszystkich, można wyszukiwać według gatunku, aby znaleźć muzykę, którą lubisz.

Porady ekspertów są przydatne, gdy próbujesz dowiedzieć się o czymś nowym, takim jak temat pobierania muzyki. Zrobiłeś to, czytając ten kawałek, co oznacza, że masz najlepszą radę. Gdy już będziesz mógł korzystać z tych wskazówek, możesz łatwo pobrać wszystko, co chcesz.

About Pobieranie piosenek online porady i wskazówki

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly