Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego kredytu kredytowego z niskimi stopami procentowymi

Wskazówki Dotyczące Wyboru Odpowiedniego Kredytu Kredytowego Z Niskimi Stopami Procentowymi

Karty kredytowe w portfelu, dotknąć wiele różnych punktów w swoim życiu. Od płacenia za gaz na pompie, do wyświetlania w skrzynce pocztowej jako miesięczny rachunek, do wpływu na wyniki kredytowe i historię, karty kredytowe mają ogromny wpływ na twój styl życia. To tylko zwiększa znaczenie zarządzania nimi dobrze. Czytaj dalej, aby uzyskać kilka pomysłów dźwiękowych, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem poprzez dobre użycie karty kredytowej.

Śledź, ile pieniędzy wydajesz podczas korzystania z karty kredytowej. Małe, przypadkowe zakupy mogą szybko się sumować i ważne jest, aby wiedzieć, ile na nie wydałeś, aby zrozumieć, ile ci się należy. Możesz śledzić za pomocą rejestru czeków, programu arkusza kalkulacyjnego, a nawet opcji online oferowanej przez wiele firm obsługujących karty kredytowe.

Kiedy otrzymujesz swoją pierwszą kartę kredytową lub dowolną kartę w tym zakresie, upewnij się, że zwracasz szczególną uwagę na harmonogram płatności, stopę procentową i wszystkie warunki. Wiele osób zaniedbuje, aby przeczytać te informacje, ale to na pewno na korzyść, jeśli trochę czasu, aby przeczytać go.

Karty kredytowe często zwabiają nowych użytkowników z bonusami i prezentami za rejestrację. Jednak, że niewiarygodnie drobnym drukiem wymienionych w umowie może wrócić do gryźć cię ciężko. Upewnij się, że przeczytałeś i rozumiesz warunki wszelkich bonusów. Jednym z najczęstszych terminów jest to, że wydajesz określoną kwotę pieniędzy w określonym okresie.

Firmy kart kredytowych podać swoje minimalne płatności w celu zarabiają jak najwięcej pieniędzy od Ciebie, jak mogą. To oczywiście oznacza, że należy zapłacić więcej niż tylko minimalna należna. To pomaga zapłacić znacznie mniejsze zainteresowanie w dłuższej perspektywie.

Zaprzyjaźnij się z wystawcą karty kredytowej. Większość głównych wystawców kart kredytowych ma stronę na Facebooku. Mogą oferować profity dla tych, którzy ich "przyjaciel" im. Korzystają również z forum, aby odpowiedzieć na skargi klientów, więc jest to na Twoją korzyść, aby dodać firmę karty kredytowej do listy znajomych. Dotyczy to, nawet jeśli nie podoba ci się ich bardzo!

Nie uiszczaj żadnych opłat z góry, gdy otrzymujesz kartę kredytową. Legalni wystawcy kart nie będą prosić o żadne pieniądze z góry, chyba że otrzymujesz zabezpieczoną kartę kredytową. Ubiegając się o zabezpieczoną kartę, dowiedz się, w jaki sposób zostanie wykorzystana wpłata.

Bądź mądry, jak korzystasz z kredytu. Wiele osób jest zadłużonych, ze względu na podjęcie więcej kredytów niż mogą zarządzać, albo, nie korzystali z ich kredytu w sposób odpowiedzialny. Nie ubiegaj się o więcej kart, chyba że trzeba i nie pobieraj więcej, niż możesz sobie pozwolić.

Opłacić jak najwięcej salda, jak można każdego miesiąca. Im więcej zawdzięczasz firmie karty kredytowej co miesiąc, tym więcej będziesz płacić w interesie. Jeśli płacisz nawet niewielką kwotę oprócz minimalnej płatności każdego miesiąca, możesz zaoszczędzić wiele zainteresowania każdego roku.

Poznaj swoją historię kredytową przed złożeniem wniosku o nowe karty. Limit kredytowy nowej karty i stopa procentowa będą zależeć od tego, jak zła lub dobra jest twoja historia kredytowa. Unikaj niespodzianek, otrzymując raport o swoim kredycie od każdej z trzech agencji kredytowych raz w roku. Możesz dostać go za darmo raz w roku z AnnualCreditReport.com, agencji sponsorowanej przez rząd.

Upewnij się, że wszystkie witryny internetowe używane do dokonywania zakupów za pomocą karty kredytowej są bezpieczne. Witryny, które są bezpieczne, będą miały nagłówek "https" na adres URL zamiast "http". Jeśli tego nie widzisz, powinieneś unikać kupowania czegokolwiek z tej strony i próbować znaleźć inne miejsce do kupienia.

Jeśli aktualna stopa procentowa Twojej karty nie zadowolić Cię, porozmawiaj ze swoim bankiem o obniżeniu go. Jeśli kończy się odmowę, zawsze można szukać karty kredytowej z lepszych stóp procentowych. Po znalezieniu jednego, przełączyć się do firmy karty kredytowej, która będzie lepiej obsługi Twoich potrzeb.

Aby uniknąć nadmiernych opłat, zawsze czytaj drobnym drukiem każdą ofertę kart kredytowych, którą rozważasz. Wiele ofert ma niskie wstępne APR i może być dość kuszące. Jednakże dalsza rewizja drobnym drukiem może ujawnić, że ta niska stawka zostanie zwiększona do poziomu niższego niż atrakcyjne w ciągu zaledwie 6 miesięcy lub roku.

Jeśli masz zdobyć w ponad głowę z kredytu, i nie mają pojęcia, jak będzie zapłacić z powrotem dług, nie poddawaj się jeszcze. Wiele firm ma teraz programy trudnościami, które można wprowadzić, które obniży zainteresowanie, ustawić się na planie płatności można sobie pozwolić, i zaoszczędzić szkody upadłości lub sporów sądowych.

Wybierz jedną kartę kredytową z najlepszym programem lojalnościowym i wyznacz ją do regularnego użytku. Ta karta może być używana do płacenia za gaz, artykuły spożywcze, posiłki i zakupy. Pamiętaj, aby spłacić go co miesiąc. Wyznaczyć inną kartę dla opłat, takich jak, wakacje dla rodziny, aby upewnić się, że nie przesadzaj na drugiej karcie.

Jeśli wybierzesz, że nie chcesz już używać określonej karty kredytowej, pamiętaj, aby ją spłacić i anulować. Należy zamknąć konto, aby nie można było już kusić, aby pobierać od niego opłatę. To pomoże Ci obniżyć kwotę dostępnego długu. Jest to pomocne w sytuacji, że ubiegasz się o wszelkiego rodzaju pożyczki.

Jak wspomniano wcześniej w artykule, karty kredytowe dotykają wielu różnych punktów w twoim życiu. Mimo że fizyczne karty znajdują się w twoim portfelu, ich obecność jest odczuwalna w raporcie kredytowym i w skrzynce pocztowej. Zastosuj to, czego nauczyłeś się z tego artykułu, aby przejąć kontrolę nad tym dominującym wątkiem poprzez swój styl życia.

About Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego kredytu kredytowego z niskimi stopami procentowymi

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly